Hodnocení zákazníků

Lenka N.

Užívání Gynogesinu bylo pro mě přínosem hlavně v tom, že hned první měsíc se mi zlepšilo trávení a ačkoliv jsem zatím necítila jiné změny, tak měsíc druhým tj. druhá menstruace se k trávení přidala i méně bolestivá menstruace. Celkem i to PMS bylo, co se bolesti týče, mírnější. Kdybych se nepodívala do kalendáře, tak jsem ani netušila, že to má přijít. Věřím, že při dlouhodobějším užívání bych určitě měla i menší krvácení atp. Za mě určitě je to skvělý přípravek. Děkuji za příležitost to otestovat. 

Monika B.

Gynogesin a Narogesin jsem užívala 2 měsíce. V prvním měsíci užívání (4 dny) jsem pociťovala křeče v břiše, které po chvíli ustaly. Poté se už křeče neobjevily. JIž v průběhu užívání se mi výrazně zlepšilo trávení, se kterým mám skrz stresové situace potíže. Zároveň mi přípravky pomohly od mírných bolestí endometriózy. Oba přípravky doporučuji, výsledky jdou znát.

Monika H.

Téměř před rokem jsem se náhodou měla možnost seznámit s přípravky Imunogesin a Narogesin. Vzhledem k tomu, že moje imunita nebyla v kondici, trpěla jsem autoimunním onemocněním plic, velmi častými respiračními chorobami i astmatem. Za poslední roky jsem vyzkoušela řadu preparátů, které mi pomáhaly pouze částečně nebo vůbec. Po měsíci užívání preparátů nastala změna k lepšímu nejen u zdravotních problémů, ale též letitých potíží s vyprazdňováním. Nejen že zmíněné přípravky užívám a budu stále užívat, ale i celá moje rodina, včetně vnoučat, mají naprosto totožnou zkušenost. Dcera s rodinou trvale žije v Anglii, má dva kluky, byli též stále nemocní a ona po mě zdědila astma. Tyto doplňky stravy posílám pravidelně do Anglie, neboť ony preparáty klukům i dceři vrátily zdraví. Jsem vděčná a děkuji kamarádce, že mě na tento "zázrak" upozornila.

Kateřina S.

Dermogesin jsem začala užívat před dvěma měsíci. Po dlouhém hledání produktu, který by pomohl, mi Dermogesin opravdu "zachránil život". Po týdnu užívání se mi přestaly dělat nové pupínky a boláky se začaly krásně hojit. Nedostavilo se ani počáteční zhoršení, se kterým jsem počítala. Hormonální akné, které mě trápilo cca 10 let pro mě bylo vždy velkým stresem. Dermogesin mi přinesl hlavně klid a pohodu. Nemusím se každé ráno budit ve strachu, jaký další nový bolák budu muset léčit či zakrývat make-upem (nemluvě o bolesti celého obličeje). Od té doby, co preparát užívám, jsem daleko šťastnější a klidnější člověk. Je to nejlepší věc, kterou jsem pro sebe kdy udělala. 

Petra Salloum

Gynogesin je prostě láska, kterou zřejmě budu užívat do konce života :-). Trpím endometriózou a tento produkt mi srovnal, již po dvou týdnech užívání, hladinu progesteronu a estrogenu, a projevilo se to tak, že už nejsem nafouklá, nemám bolesti prsou před menstruací a nemám výkyvy nálad. S tímto produktem mám pocit, že vlastně ani endometriózu už nemám :). Jsem taková více aktivní, mám lepší trávení. Navíc jsem měla malý myom na děloze, který prostě zmizel. Takže velké díky za produkt, který velmi pomáhá.