Hodnocení odborníků

Jana Schwarzová

Imunogesin

Ve své praxi používám preparát Imunogesin. Tento preparát je vhodný jak při dlouhodobém užívání, zejména u chronických obtíží, tak i při nárazovém užívání při akutních stavech. Zkušenosti při dlouhodobém užívání jasně prokazují, že se imunitě daří ustát víceméně vše.

Dalším velmi kladným poznatkem je vliv na nervovou soustavu, která se díky tomuto preparátu velmi zklidní, a to především u lidí se závažnými chorobami.

Imunogesin mohou lidé všech věkových skupin, tzn i děti. Zde kladně hodnotím i chuť tohoto preparátu, který dětem chutná. U dětí jsem dávkování přizpůsobila dle věku.

S tímto produktem jsem nadmíru spokojená, jelikož se jedná o velmi kvalitní a dobrý produkt.  

MUDr. Jiří Holečko

Lékař, civilizační choroby

Narogesin

Narogesin byl izolován ze střevní flóry kojence v 50. letech minulého století v Arménii. To jsou fakta. Důležitější však jsou jeho vlastnosti ohledně kolonizace střeva a jeho pozitivního ovlivňování mikrostřevního prostředí. Rozuměj posilování imunity. Přežije žaludeční kyselinu i určitou fázi toxického prostředí střeva, které zároveň pozitivně ovlivňuje.

Je to tak trochu jako Mercedes mezi běžnými automobily.

Se správnou výživou a při dodávce správných potravinových doplňků, v tom také antioxidantů, tvoří ten správný koktejl ke zvyšování naší obranyschopnosti.

To jsou mé osobní zkušenosti, ale také lidí spolupracujících se mnou mnoho let, ale i lidí, kteří se připojili nedávno.

Šárka Čechová

Imunogesin
Velmi osvědčený preparát pro poruchy imunity (opakované virózy), který je vhodný i jako prevence. Je též vhodný pro alergiky v období zátěže, i na podporu krvetvorby. 

Gynogesin
Použila jsem tento preparát při opakovaných gynekologických zánětech a nepravidelném a bolestivém menstruačním cyklu. U všech těchto potíží došlo k optimalizaci. Záněty vymizely, menstruace byla pravidelná a bez velkých bolestí. Docházelo i ke zlepšení pleti. Gynogesin je fungující a velmi šetrný preparát s požadovaným výsledkem. 

Narogesin
Velmi dobrý pro podporu léčby jakékoliv choroby i psychických nemocí. Osvědčil se mi i v kombinaci se všemi preparáty řady Gesin. Vzájemně velmi dobře spolupracují. 

 

Mgr. Kateřina Stündlová

Terapeutka TČM

Pracuji jako terapeut TČM, takže se v diagnostice klienta řídím jejími postupy. Nicméně občas udělám "zkratku" pomocí výrobků firmy Gesmed Biotec. Jedná se většinou o komplexnější případy, jejichž řešení je zdlouhavé a klient nemá dostatek trpělivosti nebo mu už docházejí síly. Zde jsem vyzkoušela Gynogesin s velmi dobrými výsledky za poměrně krátký čas (2 balení).

Co bych určitě doporučila velmi – a sama na sobě i vyzkoušela – je Narogesin. Po cca dvou dnech průjmovité stolice se výrazně zlepšil celý metabolismus zároveň s přílivem energie, což potvrzují všichni moji klienti.

Tereza Stryková

Terapeutka TČM

Pracuji jako terapeutka tradiční čínské medicíny a některé zdravotní problémy je pro vyřešení příčiny těžší řešit bylinkami nebo akupunkturou. Ač většina problémů vyřešit jde, někdy to trvá i měsíce léčby.
S vašimi přípravky jsem spokojená, protože velmi urychlují léčbu.
Tak dlouho vaše preparáty u klientů nepoužívám, abych si udělala vlastní závěr, a navíc vždy k vašim preparátům používám bylinnou terapii. Výsledky mám potom rychlé.
Nejčastěji vašimi preparáty řeším kožní problémy, kde jsou výsledky již za dva až tři týdny velmi viditelné.
Dále jsem ve fázi řešení myomu u klientky, a tam zatím výsledky nevím.

Dobré výsledky mám u stimulace imunity a teď budu nasazovat vaše probiotika, kde mohu dát zpětnou vazbu později.

Velmi děkuji za spolupráci.

Dana Pilková


Několik lidí mělo stejnou zkušenost jako já (pravděpodobně omikronové následky mi na pár týdnů doslova vzaly sílu). Zhruba 3. den, kdy užívali 2x1 tobolku, pocítili příliv energie a návrat k lepšímu. Osobně mohu říct, že jsem nebyla schopna normálně fungovat. Stále ospalá, unavená, vstát ráno bylo nad mé síly. Po 3 dnech užívání, následující ráno jsem vstala před budíkem, svěží a konečně jsem to byla já. 
Nastává zásadní probuzení imunity, a to bez ohledu na věk osoby a její předchozí stav.

Děkuji Bohu, že jsem se k vašim výrobkům dostala, náhody neexistují. Potěšující je i cena, z mého hlediska dostupná běžným lidem. Přeji hodně sil do další práce!

Marie Hrubá

Léčitelka a psychoterapeutka s více než 20 letou praxí

Imunogesin
Tento produkt se osvědčil zejména v zimních a přechodových měsících, kdy imunitní systém člověka je nejvíce zatížen. U mnoha lidí se zlepšila imunita, rychle odezněly různé kašle, rýmy a bolesti v krku. Také virózy s bolestmi celého těla a zvýšené teploty se u lidí rychleji odstranily. Doporučuji ho také u autoimunitních chorob, kdy mi vyhovuje, že imunitu jen nezvedá, ale harmonizuje.  U všech lidí, kterým jsem tento produkt doporučila, došlo ke zvýšení imunity a zmírnění všech výše zmiňovaných potíží.

Gynogesin
Tento preparát je velmi účinný pro ženy, které mají různé gynekologické potíže. Gynogesin výrazně zlepšuje ženské zdraví. Doporučuji i jako prevenci.

Endogesin
Tento produkt se v poslední době mezi lidmi více rozšířil. Myslím, že hodně lidí má v současnosti potíže
s psychikou a následně se štítnou žlázou a nadledvinkami. Vlivem stresu je endokrinní systém člověka více a více zatížený a tento produkt se osvědčil jako nápomocný u různých stresových problémů. Harmonizuje jak sníženou, tak zvýšenou funkci. Doporučuji ho při bušení srdce, pocitu napětí a chvění v těle.

Narogesin
Tato probiotika jsem zařadila mezi doplňky s posilujícím účinkem na střevní mikrobiom a výsledky jsou velmi dobré. Narogesin doporučuji u různých zažívacích potíží, zánětech střev, gynekologických problémů, po zánětech močových cest, dlouhotrvajících respiračních problémech apod. Klienti se pro produkt vracejí a hlásí zlepšení svého zdravotního stavu.

 

Ivana Tyllerová

Hirudoterapeutka

Od roku 2020 odebírám od firmy Gesmed Biotec doplňky stravy s Talaromycinem. Protože pracuji od roku 1990 s různými doplňky stravy od prestižních zahraničních i tuzemských výrobců, dovoluji si tyto doplňky stravy porovnat. Jen malé procento doplňků stravy je skutečně účinných a u skutečně kvalitních si musíme kvalitu připlatit. 

Pracuji jako hirudoterapeutka (ve své práci používám pijavice lékařské) a jako poradkyně zdravého životního stylu. Mým konečným efektem u každého klienta je odstranění zánětu a tím kompenzace akutních stavů i chronických autoimunitních chorob. 

Doplňky stravy řady Gesin a probiotika plně postačují spolu s protizánětlivou stravou k úplnému vyléčení jakéhokoliv zdravotního nepohodlí. Produkty mohu jen a jen doporučit.